понеделник, 30. јануари 2023. Вести денес: 159
home Познати

ВИДЕО: Северина „откачи“, со најновата објава на Инстаграм ги насмеа обожавателите

ВИДЕО: Северина „откачи“, со најновата објава на Инстаграм ги насмеа обожавателите

Пејачката Северина ги израдува повторно своите фанови на Инстаграм со најновото жешко видео.

По скандалот со разголените фотографии , Северина се опушти. Можеби и премногу , но според реакциите на нејзините обожаватели, добро е што пејачката е расположена.

Уште повеќе ги израдува тоа што под капутот Северина носи само градник , па додека скока и игра , се гледа и тоа што сакала да го покрие.

 

View this post on Instagram

 

…mood… #shooting #soon #happybirthday @dajanapajkic ❤️ #volimstosevolimo @severina #ljubavseljubavljuvraca #severina

A post shared by Severina Kojic (@severina) on

Најнови вести