понеделник, 24. јануари 2022. Вести денес: 90
home Познати

ВИДЕО: Секси танцот на Ана Корач

ВИДЕО: Секси танцот на Ана Корач

Расната старлета Ана Корач публиката ја памети како една од најсексапилните учеснички во реалното шоу „Задруга“, па дури и сега, во текот на третата сезона, многумина тврдат дека таа е најатрактивната учесничка која досега  прошетала по славниот имот.

Познато е дека Корач секогаш изгледа добро негувана, и дека особено секси изгледа кога ќе се појави во провокативнни комбинации на облека. Така е и овој пат, кога старлетата во црн, деколтиран, свилен, секси комбинезон ја распали имагинацијата на многу мажи.

Корач  тверкаше, танцуваше и пееше клекната на креветот со звуците на песната “Треси“ на нејзината поранешна колешка од реалното шоу Теодора Џехверовиќ.

И додека Ана со својот секси танц „ги тресеше“ раскошните облини, во еден момент нејзиното момче Давид Драгојевиќ и пријде и го бакна задникот.

Како изгледаше секси танцот на старлетата, можете да погледнете  во видеото подолу.

Коронавирус