петок, 19. јули 2019. Вести денес: 60
home Познати

ВИДЕО: Се вклучил црвениот аларм, Тифани Трамп експресно ја напушти Србија, еве ги деталите

ВИДЕО: Се вклучил црвениот аларм, Тифани Трамп експресно ја напушти Србија, еве ги деталите

Ќерката на претеседателот на САД, Доналд Трамп, Тифани Трамп, рано изутринава ја напушти Србија.

Тифани на белградскиот аеродром пристигна со пратња и многу обезбедување и за едно со својоето момче Мајк го напуштија Белград.

Иако Тифани требаше да остане 11 дена, поради непознати причини нејзиното обезбедување донесе друга одлука и таа експресно ја напушти Србија.

Видеото можете да го видите ТУКА