среда, 21. април 2021. Вести денес: 163
home Познати

ВИДЕО: Се’ се тресе – Карлеуша со новата снимка ги хипнотизираше мажите

ВИДЕО: Се’ се тресе – Карлеуша со новата снимка ги хипнотизираше мажите

Јелена Карлеуша имала спектакуларен настап за Нова година, а со својот провокативен стајлинг ги воодушеви обожавателите и ги хипнотизираше мажите.

Пејачката објави видео од новогодишниот настап во еден хотел, а на нејзиниот изглед најмногу се израдуваа мажите.

Најнови вести

Коронавирус