петок, 10. јули 2020. Вести денес: 54
МЕГА БОМБА

Еве ја целата листа: Речиси цело семејство Заеви, министри, градоначалници и функционери на СДСМ добија кривични од Боки 13

home Познати

ВИДЕО: Се качи на столче и заигра пред вереницата- синот на Цеца славеше до доцна во ноќта

ВИДЕО: Се качи на столче и заигра пред вереницата- синот на Цеца славеше до доцна во ноќта

Вељко Ражнатовиќ вложи голем труд да оствари огромен успех во бокс мечот во Лозница. Поради таа причина излегол со друштвото, како и со вереницата Богдана, па славел до доцна во ноќта.

Во еден момент, Вељко се качил и на столче, па запеал и заиграл.

Богдана цело време го набљудувала со насмевка.

Парламентарни избори 2020