недела, 16. јануари 2022. Вести денес: 47
home Познати

ВИДЕО: Саша Ковачевиќ како готвач

ВИДЕО: Саша Ковачевиќ како готвач

Познатиот српски пејач Саша Ковачевиќ кој патем е и сопственик на еден познат ресторан, реши да ги изненади своите фанови.

Ковачевиќ реши да ги покаже своите кулинарски способности, па така ги засука ракавите и влезе во кујната.

Екипата на „Прва ТВ“ го посети пејачот, а тој го почести со пица која тој ја направи.

Коронавирус