вторник, 29. ноември 2022. Вести денес: 45
home Познати

ВИДЕО: Празнична магија: Лила го украси домот како од списание

ВИДЕО: Празнична магија: Лила го украси домот како од списание

Социјалните мрежи вријат од празнични фотографии, а и нашите познати личности како и секоја година го покажаа амбиентот на местото каде им е срцето- домот.

Една од нив беше и нашата најпозната водителка Лила Филиповска која покажа како изгледа нејзиниот дом.

Елка, свеќи, украси и секако нејзиниот сакан мачор Рагнар.

Во продолжение погледнете ја празничната домашна магија на омилената македонска ТВ водителка.

Најнови вести

Коронавирус