недела, 18. април 2021. Вести денес: 0
home Познати

ВИДЕО: Познатиот српски рапер ја запроси девојката на својот предновогодишен концерт

ВИДЕО: Познатиот српски рапер ја запроси девојката на својот предновогодишен концерт

Српскиот музичар Вук Моб синоќа ја запроси својата девојка Оливера, пред повеќе илјадници луѓе кои се собраа на празничен концерт на плоштадот пред Собранието во Белград.

Неговата избраничка Оливера рекла „ДА“, додека публиката извикувала од среќа радувајќи се за нив двајца.

 

View this post on Instagram

 

Rekla je da! ❤️❤️❤️ @oliverakonatar

A post shared by Vuk Mob (@iamvukmob) on

Коронавирус