петок, 15. октомври 2021. Вести денес: 155
Во живо

Митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Лозово

home Познати

ВИДЕО: Поранешната на Хамилтон, Косоварката Ора пак ги распламти страстите

ВИДЕО: Поранешната на Хамилтон, Косоварката Ора пак ги распламти страстите

Британската поп-пејачка со косовско потекло Рита Ора, која во минатото делеше ист кревет со светскиот првак во Формула 1 Луис Хамилтон, повторно ги распламти страстите на социјалните мрежи.

 

View this post on Instagram

 

Summers basically over anyways here’s a memory I found ☺️

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Популарната пејачка, овој пат, наместо со политички пораки, го привлече вниманието со жешко видео, кое набрзина собра над 1.5 милион прегледи.

Коронавирус