среда, 1. декември 2021. Вести денес: 3
home Познати

ВИДЕО: По сите бури кои ги помина – огромна радост во домот на Беквалац

ВИДЕО: По сите бури кои ги помина – огромна радост во домот на Беквалац

Животот на српската пејачка Наташа Беквалац речици и да се враќа во нормала откако оваа пролет преживеа вистински пекол.

Имено откако таа беше претепана од поранешниот сопруг Лука Лазукиќ еден месец по породувањето реши да се разведе од него и да продолжи сама во понатамошниот живот со двете ќерки.

А, овој пат на својот Инстаграм профил Беквалац ги израдува фановите споделувајќи видео од нејзината ќеркичка која ги направила првите чекори, погледнете.

 

View this post on Instagram

 

Mi hodamooooo??❤#samosesrcemdobrovidi …Katja❤#nasiprvikoraci

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on

Коронавирус