четврток, 17. јуни 2021. Вести денес: 29
home Познати

ВИДЕО: По една година помината во карантин Ентони Хопкинс се вакцинираше

ВИДЕО: По една година помината во карантин Ентони Хопкинс се вакцинираше

Актерот Ентони хопкинс се вакцинираше, а тоа го документираше со видео снимка која ја објави на Инстаграм.

-Ова е светло на крајот од тунелот (по една година самонаметнат карантин), напиша Хопкинс.

Обожавателите му испратија пораки со поддршка, а со оглед на тоа дека тој наполни 83 година спаѓа во ризичната група.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Anthony Hopkins (@anthonyhopkins)

ЕУРО 2020

Македонија