понеделник, 25. јануари 2021. Вести денес: 145
home Познати

ВИДЕО: Перо Антиќ заигра Гангам стајл со синчето

ВИДЕО: Перо Антиќ заигра Гангам стајл со синчето

Новиот претседател на кошаркарската федерација, Перо Антиќ на својот Инстаграм профил објави преслатко видео на кое заедно со неговото синче играат на добро познатиот хит, Гангам стајл.

 

View this post on Instagram

 

Daily practice with one of my coaches ??❤️❤️#Petar #MyPrince

A post shared by Antic Pero Official Instagram (@cickostoilko) on

Коронавирус