вторник, 18. јануари 2022. Вести денес: 78
home Познати

(ВИДЕО) Пак таа Дилета: Атрактивната Италијанка се снимаше речиси гола во сауна

(ВИДЕО) Пак таа Дилета: Атрактивната Италијанка се снимаше речиси гола во сауна

Италијанската спортска новинарка Дилета Леота повторно ја крена комплетната јавност во Италија со објавата на снимка од сауна во која позира речиси гола.

Атрактивната девојка во моментов е една од најпопуларните на „чизмата“ а и како нема со оглед на тоа како изгледа.

Леота додека беше во сауна сними кратка снимка и видеото го објави, а ова нејзините фанови ги доведе до екстази.

Коронавирус