понеделник, 17. февруари 2020. Вести денес: 111
home Познати

ВИДЕО: Огњен Врањеш објави интересно видео на Инстаграм

ВИДЕО: Огњен Врањеш објави интересно видео на Инстаграм

До пред некое време непознат за пошироката јавност, но по секс скандалот со познатата српска пејачка Јелена Карлеуша, популарноста на Огњен Врањеш се прошири ширум светот.

Иако сите го очекуваат видеото на кое Огњен тврди дека има секс со Карлеуша, тој на својот Инстаграм профил објави мотивирачко видео на кое тој ги брани боите на клубот за кој настапува.

За што поточно се работи погледнете и самите:

 

 

View this post on Instagram

 

9🏆11

A post shared by Ognjen Vranjes (@ognjen_vranjes) on