среда, 21. април 2021. Вести денес: 169
home Познати

ВИДЕО: Никогаш видена снимка од Анџелина Џоли прегледана 1,8 милиони пати

ВИДЕО: Никогаш видена снимка од Анџелина Џоли прегледана 1,8 милиони пати

Наскоро излегува продолжението на популарниот филм на Дизни „Maleficent” со Анџелина Џоли во главна улога, а по тој повод на службениот Инстаграм профил на Дизни е објавена досега невидена снимка од трансформацијата на Анџелина Џоли во нејзиниот лик од филмот.

„Повторно е во црно“, напишаа покрај снимката која за два дена е прегледана повеќе од 1,8 милиони пати.

Снимката и фотографиите од бекстејџот ги воодушевија фановите на Анџелина.

Најнови вести

Коронавирус