понеделник, 16. декември 2019. Вести денес: 26
home Познати

ВИДЕО: Мелита ги разголе огромните силикони на плажа – сите погледи вперени кон неа

ВИДЕО: Мелита ги разголе огромните силикони на плажа – сите погледи вперени кон неа

Некогашната водителка Мелита Ракиќевиќ ужива на одмор во Грција од каде реводно споделува фотографии и видеа во бикини.

Каде и да се појави Мелита привлекува внимание со својот изглед, па не се сомневаме дека така било и овој пат.

 

View this post on Instagram

 

I’m a diamond 👑👙

A post shared by 💫MELITA ♏👑🇲🇰 (@melitameli) on