вторник, 20. април 2021. Вести денес: 0
home Познати

ВИДЕО: Марија Шерифовиќ ја плукна Карлеуша, Јелена полуде

ВИДЕО: Марија Шерифовиќ ја плукна Карлеуша, Јелена полуде

За време на последната емисија од музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“ дојде до неочекувана сцена меѓу Марија Шерифовиќ и Јелена Карлеуша.

Марија толку многу се смееше на коментар на водителот Војо Недељковиќ, па во еден момент со водата која ја имаше во уста ја исплука Јелена Карлеуша.

Како изгледаше тоа погледнете во видеото во продолжение.

Коронавирус