среда, 1. април 2020. Вести денес: 182
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

ВИДЕО: Македонската пејачка бесна- „Главата не служи само за фризури и шишање“

ВИДЕО: Македонската пејачка бесна- „Главата не служи само за фризури и шишање“

Македонската пејачка Сара Костадиновска заглавена во метежот во сообраќајот, нервозна од возачите кои возат непрописно, одлучи да се огласи на Фејсбук.

-Нема да е лошо некои луѓе некогаш да го уклучат мозокот. Главата не служи само за фризури и шишање, се мисли со неа од време на време, стои во описот на видеото, кое Сара го објави на Фејсбук.

Погледнете ја ситуацијата која ја изреволтира пејачката: