среда, 8. јули 2020. Вести денес: 77
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Познати

ВИДЕО: Луна Џогани „му фрли око“ на Саша Ковачевиќ

ВИДЕО: Луна Џогани „му фрли око“ на Саша Ковачевиќ

Познатата реалити ѕвезда, Луна Џогани, која учествуваше во познатото „Амиџи шоу“, на прашањето со која позната српска ѕвезда би сакала да биде во врска ја изненади јавноста.

Луна Џогани по се изгледа му фрлила око на еден од најпознатите српски пејачи и шармери, Саша Ковачевиќ.

Парламентарни избори 2020