среда, 25. мај 2022. Вести денес: 168
home Познати

ВИДЕО: Лежалката ќе распука, а Карлеуша не запира, пејачката тајно снимена во АКЦИЈА

ВИДЕО: Лежалката ќе распука, а Карлеуша не запира, пејачката тајно снимена во АКЦИЈА

Поп дивата Јелена Карлеуша одржа успешен концерт во Дубаи, па слободното време сега го користи за уживање на плажа, со ќерките Атина и Ника и пријателите.

Но, дека ова не и е само одмор докажала со ново видео во кое ја гледаме Карлеуша како вежба и прави стомачни на лежалка.

Во позадина на спотот е песната „Work b * tch“ од Бритни Спирс која ја мотивира да го одржува своето тело во топ форма.

Доколку се прашувавте кој е рецептот за нејзиното згодно тело, сега го имаме одговорот.

Најнови вести

Коронавирус