сабота, 28. јануари 2023. Вести денес: 57
home Познати

ВИДЕО: Лејди Гага се сонча го*а, ја покажа тетоважата на чудно место

ВИДЕО: Лејди Гага се сонча го*а, ја покажа тетоважата на чудно место

Лејди Гага на Инстаграм објави разголена снимка на која покажа дека се сонча без шминка, но и без костим за капење.

Пејачката објави кратко видео на кое позира, а со раката ги прекрива голите гради.

Она што кај многумина, според коментарите, го привлече вниманието е тетоважата на необично место на раката. Нејзините обожаватели и порачаа и дека е вистинска природна убавица.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lady Gaga (@ladygaga)