понеделник, 30. март 2020. Вести денес: 77
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

ВИДЕО: Кога Калиопи пее сите гледаат со восхит – пејачката на „тешки маки” во Србија

ВИДЕО: Кога Калиопи пее сите гледаат со восхит – пејачката на „тешки маки” во Србија

Калиопи по спектакуларните концерти во Србија беше дел и од жирито на „Никогаш не е доцна”.

Таа имаше за задача да го каже своето мислење.

На сцената на „Гранд“ ја отпеа и „Беле руже, нежне руже“ , а публиката беше воодушевена.