среда, 28. октомври 2020. Вести денес: 119
home Познати

ВИДЕО: Кога Цеца пее на Ромска свадба, се тресе и Рим и паричникот на сватовите

ВИДЕО: Кога Цеца пее на Ромска свадба, се тресе и Рим и паричникот на сватовите

Сите знаеме дека популарните пејачи и пејачки пејат и по свадби. И српската фолк дива Цеца не е имуна на ова. Пејачката беше дел од ромска свадба во Рим, а направи забава за паметење.

Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

#cecaraznatovic #ceca

A post shared by cecavideo (@cecavideo) on

Коронавирус