четврток, 20. јануари 2022. Вести денес: 0
home Познати

Видео кое ќе ве растопи: Девојче со Даунов синдром и` ја украде славата на атрактивната хрватска пејачка

Видео кое ќе ве растопи: Девојче со Даунов синдром и` ја украде славата на атрактивната хрватска пејачка

На саем за венчавки во Босна и Херцеговина, каде настапуваше славната хрватска пејачка Жанамари Перчиќ, девојче со Даунов синдром целосно и` ја украде славата.

Девојчето и` го зема микрофонот и почна да пее и да игра заедно со атрактивната Жанамари на сцената.

Публиката беше воодушевена и постојасно аплаудираше за време на настапот на ова преслатко девојче.

Погледнете го видеото кое ќе ве растопи.

Најнови вести

Коронавирус