четврток, 26. јануари 2023. Вести денес: 186
home Познати

ВИДЕО: Ќерката на познатата холивудска двојка разголена и „камен пијана“ едвај стои на нозе

ВИДЕО: Ќерката на познатата холивудска двојка разголена и „камен пијана“ едвај стои на нозе

Ќерката на славната актерска двојка, Алек Болдвин и Ким Бесинџер ги шокираше минувачите среде улица, а ги израдува папараците.

Ајрланд Болдвин (22) е главна тема во странските медиуми, односно снимката на која е многу пијана, со отворено деколте од фустанот, а за целото време додека се тетерави на улица и разговара со непознат маж, се држи за меѓуножјето.

Децата на познатите секогаш се во центарот на медиумското внимание, а овој пат папараците не го пропуштија овој голем момент за нив.

Најнови вести