петок, 30. септември 2022. Вести денес: 0
home Познати

ВИДЕО: Ќерката на Балашевиќ објави нова снимка и расплака илјадници

ВИДЕО: Ќерката на Балашевиќ објави нова снимка и расплака илјадници

Ќерката на Ѓорѓе Балашевиќ, Јована на Инстаграм објави видео на кое таа и нејзината сестра како мали зборуваат за својата љубов кон нивниот татко.

По смртта на легендарниот Ѓоле неговата ќерка објавува постари видео снимки, а оваа расплака илјадници бидејќи во позадина се слуша како таа плаче.

-Најмногу го сакам тато како тато, стои во објавата на нејзиното видео.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jovana Balasevic (@lolabalasevic)

Коронавирус