среда, 1. февруари 2023. Вести денес: 18
home Познати

ВИДЕО: Ќе се смеете со солзи кога ќе ја видите новата снимка на Андрија Милошевиќ

ВИДЕО: Ќе се смеете со солзи кога ќе ја видите новата снимка на Андрија Милошевиќ

Српскиот актер Андрија Милошевиќ изминативе денови ужива во Италија заедно со девојката Александра Томиќ.

Двајцата одлучиле да најдат време за себе, но и натаму се на социјалните мрежи активни.

Актерот шетајќи се низ Италија ги прашуваше луѓето кои минуваат покрај него дали го познаваат, бидејќи бил познат.

Снимката насмеа голем број негови обожаватели.

Gospodjo, ‘el vi znate da sam ja poznat?

A post shared by andrijamilosevic_official (@andrijamilosevic_official) on