вторник, 26. мај 2020. Вести денес: 0
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

ВИДЕО: Ќе плачете од смеење, Дара Бубамара ставена на полиграф, има уште порно фотографии во мобилниот

ВИДЕО: Ќе плачете од смеење, Дара Бубамара ставена на полиграф, има уште порно фотографии во мобилниот

Пејачката Дара Бубамара овие денови е во центарот на јавноста поради новиот порно скандал.

Таа на својот Инстаграм профил наводно по грешка постави видео на кое се гледа како се задоволува со дилдо.

Дара се согласи порталот blic.rs да ја стави на полиграф и да се утврди дали ја зборува вистината.

Целото видео можете да го видите ТУКА.

Коронавирус