среда, 2. декември 2020. Вести денес: 166
Во живо

Протест во Куманово – „Оставка на Заев, слобода на народот“!

home Познати

ВИДЕО: Карлеуша полугола ја напушти хотелската соба

ВИДЕО: Карлеуша полугола ја напушти хотелската соба

Јелена Карлеуша се сними во еден хотел во Виена, а снимката стана веднаш хит на социјалните мрежи, затоа што пејачката на себе има исклучително провокативен комбинезон.

Таа прошета пред собата од хотелот во кој престојувала, а демонстрираше и како изгледа кога дива ќе излезе во полн сјај.

Фановите веднаш ѝ упатија комплименти.

 

Најнови вести

Коронавирус