среда, 20. октомври 2021. Вести денес: 175
home Познати

ВИДЕО: Карлеуша покажа премногу- се снимаше и јасно покажа дека не носи долна облека

ВИДЕО: Карлеуша покажа премногу- се снимаше и јасно покажа дека не носи долна облека

Јелена Карлеуша се сними во најновата комбинација, а јасно се гледа дека не носи долна облека.

Пејачката облекла црн џемпер кој го искомбинирала со златно здолниште, а од страните има само врвки.

На снимката која ја објавила на Инстаграм покажала дека не носи долна облека и многумина изненадила со овој потег.

 

View this post on Instagram

 

✨✨✨

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Најнови вести

Локални избори 2021