сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 100
home Познати

ВИДЕО: Карлеуша најде утеха само во нејзината прегратка

ВИДЕО: Карлеуша најде утеха само во нејзината прегратка

Јелена Карлеуша беше скршена за мајка си на погребот, а утеха најде во Марија Шерифовиќ.

Најдолго ја прегрнуваше и ја смири малку пејачката која умираше од тага.

Коронавирус