понеделник, 6. декември 2021. Вести денес: 0
home Познати

ВИДЕО: Каков е Саша Ковачевиќ кога е лут, одговорот е доста интересен!

ВИДЕО: Каков е Саша Ковачевиќ кога е лут, одговорот е доста интересен!

Екипата на ЕХклузив отиде во едно село во близина на Сомбор каде што познатиот српски пејач Саша Ковачевиќ имаше закажано настап.

Покрај тоа што пејачот призна дека во неговата музичка кујна се подготвуваат две нови песни, колегите на Саша открија каков е тој кога е лут, а одговорот е доста интересен.

Видеото можете да го видите ТУКА

Коронавирус