вторник, 26. октомври 2021. Вести денес: 54
home Познати

ВИДЕО: Како манекенка од светски писти- Каролина го запали Инстаграм со шлицот

ВИДЕО: Како манекенка од светски писти- Каролина го запали Инстаграм со шлицот

Каролина Гочева позираше за насловната страница на магазинот „Портрет“, а за таа цел беше снимено и кусо видео кое пејачката го објави на својот Инстаграм профил.

Каролина го запали Инстаграм со шлицот.

 

View this post on Instagram

 

@portretmagazin cover shooting #bts video by @studio_artevski #mango #fashioneditorial #behindthescenes #comingsoon

A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva) on

Најнови вести

Локални избори 2021