четврток, 23. јуни 2022. Вести денес: 0
АКТУЕЛНО

Падна владата во Бугарија, Кирил Петков повеќе не е премиер

home Познати

ВИДЕО: Како да се натпреваруваат која ќе се разголи повеќе, по Карлеуша и Дара Бубамара во провокативно издание

ВИДЕО: Како да се натпреваруваат која ќе се разголи повеќе, по Карлеуша и Дара Бубамара во провокативно издание

Откако пред само неколку саати српската пејачка Јелена Карлеуша го облече своето можеби најпровокативно бикини и со него позираше во својот двор, нејзината пријателка и колешка Дара Бубамара го стори истото, но пред огледалото на еден хотел во Турција.

ФОТО: Остана уште ГОЛА да се фотографира, Карлеуша во можеби најбезобразното издание до сега

Имено Дара Бубамара во овие моменти е на одмор во Турција, а во текот на денот објави серија на сториња од истиот.

Дара Бубамара објави видео каде се снима пред огледалото во еден од тоалетите во хотелот а нејзините гради доаѓаат во преден план.

Погледнете:

Коронавирус