вторник, 29. септември 2020. Вести денес: 162
home Познати

ВИДЕО: Јелена Карлеуша со приватен авион слета во Охрид

ВИДЕО: Јелена Карлеуша со приватен авион слета во Охрид

Српската пејачка, Јелена Карлеуша пред неколку минути објави видео од охридскиот аеродром каде слетала со приватен авион.

Коронавирус