четврток, 28. октомври 2021. Вести денес: 50
home Познати

ВИДЕО: Јелена Карлеуша со приватен авион слета во Охрид

ВИДЕО: Јелена Карлеуша со приватен авион слета во Охрид

Српската пејачка, Јелена Карлеуша пред неколку минути објави видео од охридскиот аеродром каде слетала со приватен авион.

Најнови вести

Локални избори 2021