сабота, 4. декември 2021. Вести денес: 86
home Познати

ВИДЕО: Инстаграм гори, Богдана пред свадбата со Вељко имаше луда моминска вечер

ВИДЕО: Инстаграм гори, Богдана пред свадбата со Вељко имаше луда моминска вечер

Богдана Родиќ и Вељко Ражнатовиќ на 24 ноевмри ќе се венчаат, а снаата на Цеца синоќа ја прослави својата моминска вечер.

Фотографии и видео снимки од одличната забава ги преплавија социјалните мрежи, па според истите Богдана во опуштено издание и насмевка на лицето уживала во добрата атмосфера.

 

View this post on Instagram

 

Ovako Bogdana peva pesmu ” Rane” na devojačkoj večeri❤ #bogdanaraznatovic #devojackovece #rane

A post shared by CECA RAŽNATOVIĆ – ©️®️ (@ceca_original_official) on

Коронавирус