понеделник, 6. јули 2020. Вести денес: 54
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Познати

ВИДЕО: Илина секси облечена работи во двор, а Игор ѝ пее

ВИДЕО: Илина секси облечена работи во двор, а Игор ѝ пее

Откако одекна во јавноста веста дека алпинистката Илина Арсова и шоуменот и актер Игор Џамбазов се во врска, не стивнува интересот за новопечената двојка.

Илина и Игор често објавуваат мошне интересни објави на социјалните мрежи, на голема радост на своите обожаватели.

Илина ги „засукала“ ракаваите и се фатила за работа во куќата во Сретеново, каде престојува со Игор.

Облечена во краток топ, кратки панталони и чорапи над колена, алпинистката го покажа извонредното тело, но и умешноста со брусилицата, а за тоа време Игор ѝ пее.

View this post on Instagram

нема цеца, нема мир…

A post shared by Игор Џамбазов (@igordzambazov) on

Парламентарни избори 2020