понеделник, 27. март 2023. Вести денес: 144
home Познати

ВИДЕО: Хрватската пејачка во тигрест костим за капење го запали Инстаграм

ВИДЕО: Хрватската пејачка во тигрест костим за капење го запали Инстаграм

Хрватската пејачка Жанамари Периќиќ започна да снима видеозаписи за ТикТок, а еден од нив објави и на социјалната мрежа на Инстаграм.

Во кратката видео снимка пејачката во тигресто бикини трча низ двор, а во еден момент позира и во штикли. Објавата ја лајкувале илјадници нејзини обожаватели, а добила и голем број на на коментари.

loading...

Најнови вести