четврток, 9. декември 2021. Вести денес: 1
home Познати

Видео: Хали Бери на плажа

Видео: Хали Бери на плажа

Холувудската ѕвезда Хали Бери викендот го прослави својот 54 роденден. Мегапопуларната актерка иако е одамна влезена во шестата деценија од живото се уште плени со својот изглед.

Оскаровката сега со видео од плажа ги воодушеви следбениците на Инстаграм.

Хали со својот излег во црн костим за капење ги воодушеви сите, за помалку од 24 часа видеото има повеќе од 2 милиони прегледи.

 

View this post on Instagram

 

Leo Season in full effect ?✨ #BirthdayWeekendVibin

A post shared by Halle Berry (@halleberry) on

-Сезоната на лавовите е во полн сјај, напишала Хали под видеото, секако мислејќи на својот хороскопски знак.

Коронавирус