четврток, 24. септември 2020. Вести денес: 77
home Познати

(ВИДЕО) Грижлива тетка: Анастасија се труди да го заспие малиот Жељко

(ВИДЕО) Грижлива тетка: Анастасија се труди да го заспие малиот Жељко

Анастасија Ражнатовиќ е грижлива и прекрасна тетка, ќе заклучите по видеото кое го објави на Инстаграм, на кое е снимена како се труди да го заспие малиот Жељко, нејзиниот внук.

 

View this post on Instagram

 

Tetka me uspavljuje❤

A post shared by ceca_original_official (@ceca_original_official1) on

Коронавирус