петок, 3. јули 2020. Вести денес: 153
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Што мисли Заев за Црвенковски и колку е Заев богат?

home Познати

ВИДЕО: Годините не и значат ништо – Популарната актерка и во шестата деценија од животот изгледа фантастично!

ВИДЕО: Годините не и значат ништо – Популарната актерка и во шестата деценија од животот изгледа фантастично!

Популарната актерка Хали Бери (53) иако се наоѓа во шестата деценија од својот живот, уште еднаш докажа дека изгледа фантастично.

Имено, таа објави видео, притоа покажувајќи го нејзиното бомбастично тело и формата во која што се наоѓа.

Неодамна таа објави кратка снимка на која што го покажува својот ултра рамен стомак и совршени стомачни мускули.

Парламентарни избори 2020