недела, 28. ноември 2021. Вести денес: 0
home Познати

ВИДЕО: Една година по свадбата, македонската пејачка повторно во невестински фустан

ВИДЕО: Една година по свадбата, македонската пејачка повторно во невестински фустан

Убавата македонска пејачка Симона Поповска минатата година застана на „лудиот камен“ со својот избраник Крис Поповски, а после една година таа реши повторно да облече невестински фустан.

За потребите на рекламна кампања симона облече венчаници. Таа на својот Инстаграм профил објави видео од снимањето, погледнете:

Коронавирус