петок, 7. октомври 2022. Вести денес: 47
home Познати

ВИДЕО: Џани направи забава во авион – Го запеа својот хит, а снимката стана хит на социјалните мрежи

ВИДЕО: Џани направи забава во авион – Го запеа својот хит, а снимката стана хит на социјалните мрежи

На српскиот фолкер Џани очигледно му недостасуваат публиката и настапите, па одлучи да им запее на патниците во авион.

Пејачот, кој исто така бил на летот за Египет, со заштитна маска на лицето и звуците на хармониката која го придружувала го запеал својот голем хит.

Патниците му се придружиле, а снимката стана хит на Твитер.

Најнови вести

Коронавирус