среда, 1. февруари 2023. Вести денес: 0
home Познати

ВИДЕО: Дуа Липа ги полуде обожавателите, се соблече и ги покажа заводливите облини

Младата пејачка Дуа Липа не престанува да воодушевува како со гласот, така и со телото.
ВИДЕО: Дуа Липа ги полуде обожавателите, се соблече и ги покажа заводливите облини

Пејачката која се труди на своите настапи да ги воодушеви обожавателите, овој пат се погрижи без зборови да останат оние кои ја следат на социјалните мрежи.

Во костим за капење кој ги истакнува нејзините облини, нурната во базен таа ги поздрави своите обожаватели.

clickbait

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on