сабота, 1. октомври 2022. Вести денес: 75
home Познати

ВИДЕО: Дара и Тони на одмор од соништата во Дубаи, пејачката во провокативно издание

ВИДЕО: Дара и Тони на одмор од соништата во Дубаи, пејачката во провокативно издание

Пејачката одлично се забавува.

Дара Бубамара веќе неколку дена ужива во Дубаи, од каде започна да објавува фотографии кога пристигна, а неодамна го сподели луксузот во кој ужива.

Откако ја сними прекрасната соба и сподели слики во костим за капење, пејачката се упати кон пристаништето каде се качи на јахта на која ќе го помине целиот ден.

Дара сè уште не откри со кого патува, бидејќи овој пат сликите со 24 години помладото момче изостанаа дури и на неговиот профил.

Сепак, Тони беше предмет на коментари под видеото во кое пејачката на палубата танцува заводливо во костим за капење.
Погледнете:

 

Најнови вести

Коронавирус