четврток, 19. мај 2022. Вести денес: 167
home Познати

ВИДЕО: Дара Бубамара во нов п*рно скандал?!

ВИДЕО: Дара Бубамара во нов п*рно скандал?!

Експлицитни сцени Дара Бубамара која на јавноста и е позната не само како пејачка туку и по бројни се*с скандали, како и имиџ кој потсетува на п*рно дива.

Имено, пеачката ни после три п*рно скандали не се смирила, туку сега снимила наводно ново видео, а судејќи по нејзините коментари, ова било уште поекслицитно.

Имено таа во една емисија рекла дека пред неколку дена снимила ново видео на кое неможела да му одолее бидејќи многу уживала, со што сакала тоа да го забележи.

– Мојата Дара е целосно опседната. Еве, повторно снимила, но сега не е сама, туку со маж. Ми рече: “Неможев да му одолеам, тоа е појако од мене“ – раскажува другарка на Дaра.

Бубамара во детелаи раскажала за своите егзибиции од спална соба.

– Сексот им бил толку добар што Дара во еден момент посакала да се снимат за да има спомен. Нејзиниот партнер се согласил, со што вклучиле камера на телефон и ја снимиле акцијата која траеле десетина минути – раскажала другарка и продолжила:

– Дара ми се пофали дека снимката е “топ на топовите“, но се испаничила да неисплива во јавноста, па веднаш го избришала. Ја познавам добро и неверувам дека тоа го сторила. Не би ме изненадило ако на интернет овие денови да се појави таа снимка, па повторно да ми кука дека живото и е упропастен – рекла другарката на крај.

Најнови вести

Коронавирус