недела, 24. октомври 2021. Вести денес: 66
home Познати

ВИДЕО: Црвен фустан и длабоко деколте, Лила воодушеви со изгледот – „Ќе се пофалам сама“

ВИДЕО: Црвен фустан и длабоко деколте, Лила воодушеви со изгледот – „Ќе се пофалам сама“

Македонската водителка Лила Филиповска започна со снимање и емитување на 11-та сезона на популарниот квиз „Се или нешто“ кој ќе имаме можност да го гледаме секој работен ден во 18 часот, на добро познатата фрекфенција Сител телевизија.

Лила облечена во црвен фустан како балерина кој одлично го истакнува нејзиното деколте ја најави првата емисија од новата сезона, на Инстаграм.

„Обично оставам други да ме фалат ама ќе се пофалам сама…бројките велат дека сме најгледана емисија а така ќе биде уште дооолго…“, напиша таа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lila (@lilafilipovska)

Локални избори 2021