понеделник, 6. февруари 2023. Вести денес: 179
АКТУЕЛНО

Најнов биланс: Во земјотресите во Турција и Сирија загинале повеќе од 3.000 луѓе, најмалку 15.500 повредени

home Познати

ВИДЕО: Цеца во досега невидено секси издание, на кого ли му праќа бакнежи?

ВИДЕО: Цеца во досега невидено секси издание, на кого ли му праќа бакнежи?

Цеца во последниот период е многу активна на социјалната мрежа Инстаграм, па често своите обожаватели знае да ги израдува со некоја нова објава.

Без оглед дали станува збор за приватна или службена фотографија, нејзините обожаватели секогаш и пружаат поддршка.

Овој пат Цеца се одлучи да објави две видеа на кои се наоѓа во бањарка. Обожавателите веднаш се прашаа дали таа носи нешто под бањарката и на кого му испраќа бакнежи.