среда, 21. април 2021. Вести денес: 116
home Познати

ВИДЕО: БОСАНЕЦ ВО „ЅВЕЗДИТЕ НА ГРАНД“ НЕ МОЖЕШЕ ДА ОДОЛЕЕ – се опушти па ја спушти раката на задникот на Карлеуша

ВИДЕО: БОСАНЕЦ ВО „ЅВЕЗДИТЕ НА ГРАНД“ НЕ МОЖЕШЕ ДА ОДОЛЕЕ – се опушти па ја спушти раката на задникот на Карлеуша

Поп-ѕвездата Јелена Карлеуша (42) беше облечена во провокативен фустан за време на снимањето на шоуто „Звездите на Гранд“, а нејзиниот колега од жирито, Драган Стојковиќ Босанец, не можеше да одолее да ја допре Јелена на некое незгодно место.

Имено, Карлеуша носеше жолт фустан со отвор на рамото и на раката, како на стомакот и грбот, кој не беше краток , и го откри она што многумина сакаат да го видат.

Задникот на Јелена можеше да се види под секси креацијата, а имаше моменти кога можеше да се види и да се погледне повеќе отколку што треба, но, секако, без да ја преминете линијата на пристојност – само за да ја скокоткате имагинацијата.

Откако членовите на жирито се фотографираа на сцената пред почетокот на снимањето, што секогаш го прават, Јелена отиде на своето место со играње, но нејзината позадина го привлече вниманието на непослушниот Босанец.

Драган ноншалантно го допре задникот на Карлеуша, а пејачката веднаш реагираше и го удри колегата по рака.

Погледнете што и направи Босанец на Карлеуша и како реагираше на видеото подолу.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Srb VIP (@srbija.v.i.p)

Коронавирус