вторник, 11. август 2020. Вести денес: 95
home Познати

Видео: Богдана и Вељко шетаат насмеани, а сите гледаат во нејзиниот стомак

Видео: Богдана и Вељко шетаат насмеани, а сите гледаат во нејзиниот стомак

Богдана Ражнатовиќ го снимала Вељко во текот на нивната прошетка, а брачниот пар на видеото се приметува дека не ја симнуваат насмевката од лице.

Богдана и Вељко се во спортска гардероба, а краткиот топ кој го носи Богдана на видеото открива дека стомакот и е потполно рамен, само по еден месец од породувањето.

Коронавирус